E-Kitaplarınızı Sadece Satılınca Komisyon Vererek Dünya Genelinde Satabileceğiniz Kaliteli Web Siteleri

Herkese Selamlar...

Bu listemizde e kitaplarınızı sadece satıldıklarında komisyon vereceğiniz bunun dışında hiç bir ücret ödemeyeceğiniz web sitelerini sıralayacağız. E kitap ile ilgili satış yapabileceğiniz farklı platformlar arıyorsanız bu liste tam size göre olacak. En azından nerelere bakmanız gerekiyorsa oraya bakmış olacaksınız. İyi bir odak noktanız gözden geçirmeniz gereken sağlam bir liste incelemiş olacaksınız.

Dikkat etmeniz gereken sitelerin ödeme yöntemlerine bakmanız. Size uygun ödeme yöntemleri olan siteleri seçerseniz daha kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bazıları sadece İngilizce eserleri kabul etmekte, bazılar paypal vb. gibi ödeme yapmakta ve bazıları da itin numarası yada swift kodu bile istemektedir. Bunları araştırmanızda fayda var.

Siteler hakkında fazla detay vermeden direkt olarak linklerini paylaşıp geçeceğim. Sıralama karışık bir şekilde yapılmıştır.

GumroadÜcretsiz bir şekilde e kitap ve daha başka elektronik şeyleri satmanıza olanak sağlayan bir site. Satışlardan komisyon alıyor.SmashwordsHem kendisi hem de disbiritörlüğünü yaptığı ağlarda kitaplarınızı satıyor.

Dağıtım ağına buradan bakabilirsiniz. https://www.smashwords.com/distributionKobo Writing LifeEn özgürce hareket edeceğiniz satış ağıdır.

Bunla ilgili yazımıza bakabilirsiniz.  Türk bankaları ile çalışmaktadır. Sırf bunun için bile tercih edilebilir.
Barnes & NobleE kitabınızı oluşturmanızda birçok aracını size sunmaktadır.


LuluÇok kaliteli e kitap oluşturmanıza yardım edebilirler. İngilizce e kitaplarınızı dağıtım ağında da satmanıza olanak sağlarlar.


Amazon Kindle En bilinen satış sitelerinden biridir. Komisyon oranı yüksektir. Ama tam ve eksiksiz bir e kitap ister.

PayhipE- kitabınızı satabileceğiniz bir platform.


Googleİmkanları çok geniş. 

Apple eBook StoreApple özel mağazası için kitap oluşturup satabilirsiniz.


Draft2DigitalGüzel bir dağıtım ağına sahipler.


ScribdKitap yayınlamak için sizden ücret almaz lakin kitaplarınızı bazı dağıtımcılardan siteye yükleyebiliyorsunuz. Kendileri direkt kimseden kitap almıyorlar.

Bu arada Kobo'da sunduğumuz ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

www.kobo.com/search?query=www.metulangu.com&fcsearchfield=Imprint

Genel olarak şunu da söylemek istiyorum. Bir çok yazımızı yazı konusuyla ilgili ciddi bir gelişme olunca zaman içerisinde güncelliyoruz. Bu sebeple bu konularla alakalı iseniz yazlarımıza ara sıra göz atmanızda fayda vardır.

Mehmet TURHAN

www.metulangu.com 

Post a Comment

Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir.

Previous Post Next Post